Προσλαμβάνουμε: Υπάλληλος Αποθήκης

Η εταιρεία ZISOPOULOS με βάση τη Δράμα και αντικείμενο τον Αυτοματισμό Γραφείου, αναζητά υπάλληλο αποθήκης για την παραιτέρω ενδυνάμωση της ομάδας της.

Αρμοδιότητες:

  • Σε συνεργασία με το τμήμα προμηθειών θα ταξινομείς τα αποθέματα και θα φροντίζεις να τηρείται το αρχείο απογραφής της μηχανογραφημένης αποθήκης.
  • Θα ελέγχεις την παραλαβή, την φόρτωση και την καταγραφή των προϊόντων ανά είδος.
  • Θα διατηρείς την αποθήκη καθαρή, οργανωμένη και σύμφωνα με τους κανονισμούς της εταιρείας για ασφάλεια και υγεία.
  • Θα συμμετέχεις στην εκφόρτωση της μηνιαίας εισαγωγής εμπορευμάτων καθώς και στη μεταφόρτωση αυτών.
  • Θα ελέγχεις τα δελτία παραλαβής και αποστολής σε εισερχόμενες και εξερχόμενες αποστολές.
  • Θα συσκευάζεις και θα παραδίδεις προϊόντα σε καθημερινή βάση με απώτερο σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση του πελάτη.

Απαραίτητα προσόντα / προφίλ υποψήφιου:

  • Συνέπεια: Χαρακτηρίζεσαι από συνέπεια και παραδίδεις τις παραγγελίες γρήγορα με απώτερο σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση πελατών.
  • Επιμελής και οργανωτικός: Μπορούμε να σε εμπιστευτούμε στην καταγραφή και ασφαλή παράδοση εμπορευμάτων μας. Ξέρεις να βάζεις προτεραιότητες και να ανταποκρίνεσαι θετικά υπό πίεση.
  • Επικοινωνία: Είσαι επικοινωνιακός, σου αρέσει να χαμογελάς και σε ενδιαφέρει ο πελάτης να είναι ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση σου.
  • Ικανότητα άρσης ή μετακίνησης βαρέων προϊόντων.
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ.
  • Εμπειρία/προϋπηρεσία: Επαρκή γνώση συστημάτων δεδομένων αποθήκης ή ERP.
  • Επιθυμούμε να συνεργαστούμε με ένα άτομο το οποίο είναι ευδιάθετο, με ομαδικό πνεύμα και με θέληση για εξυπηρέτηση.
  • Έχεις εκπληρώσει τα στρατιωτικά σου καθήκοντα.
  • Διαθέτεις δίπλωμα αυτοκινήτου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον: Στην εταιρεία Zisopoulos φροντίζουμε ώστε καθένας μας να συμβάλλει στο να διατηρούμε το εργασιακό περιβάλλον θετικό και ασφαλές.
  • Εκπαίδευση: Θα λάβεις ολοκληρωμένη εκπαίδευση ώστε να αποκτήσεις μία πλήρη εικόνα της ροής εργασιών καθώς και εκπαίδευση που αφορά εσένα τον ίδιο και τα προσωπικά σου ταλέντα.
  • Επιρροή: Θα είσαι μέλος μιας ομάδας η οποία διαρκώς εξελίσσεται και αρμοδιότητες σου θα συμβάλουν στην επίτευξη του οράματός.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με την ένδειξη ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ στο [email protected]

Ανοιχτές θέσεις εργασίας

Αυτή τη στιγμή, η εταιρεία μας αναζητά άτομα για τις παρακάτω θέσεις:

Zisopoulos Team

Ευγενικό προσωπικό, γρήγορη εξυπηρέτηση, γνώστες αντικειμένου!

Αθανασιάδου Σ.

97%

ικανοποιημένοι πελάτες βάσει στοιχείων έρευνας που πραγματοποιούμε μετά από κάθε συναλλαγή

Ricoh
Konica Minolta
Canon
Develop
HP
Kyocera
Triumph Adler