Προσλαμβάνουμε: Διανομέα

Η εταιρεία ZISOPOULOS με βάση τη Δράμα και αντικείμενο τον Αυτοματισμό Γραφείου, αναζητά Διανομέα για την παραιτέρω ενδυνάμωση της ομάδας της.

Αρμοδιότητες:

  • Σε συνεργασία με το τμήμα Customer Service και Supply Department θα συσκευάζεις και θα παραδίδεις τα εμπορεύματα της επιχείρησης στην έδρα των πελατών μας.
  • Θα ελέγχεις την παραλαβή, την φόρτωση και τη διανομή των προϊόντων.
  • Θα εισπράττεις τα τιμολόγια.
  • Θα συμμετέχεις στην εκφόρτωση της μηνιαίας εισαγωγής εμπορευμάτων καθώς και στη μεταφόρτωση αυτών.
  • Θα εξυπηρετείς τους πελάτες μας και θα ενημερώνεις τα τμήματα πωλήσεων ή Customer Service για τυχόν follow up.
  • Θα είσαι υπεύθυνος για την επιμέλεια, την φροντίδα και την ασφαλή λειτουργία και συντήρηση τόσο του χώρου εργασίας καθώς και των οχημάτων.

Απαραίτητα προσόντα / προφίλ υποψήφιου:

  • Διαθέτεις δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Συνέπεια: Είσαι συνεπής και θέλεις να παραδίδονται οι παραγγελίες σύντομα με απώτερο σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση πελατών.
  • Επιμελής και οργανωτικός: Μπορούμε να σε εμπιστευτούμε στην ασφαλή παράδοση εμπορευμάτων μας. Ξέρεις να βάζεις προτεραιότητες και να ανταποκρίνεσαι θετικά υπό πίεση και άγχος.
  • Επικοινωνία: Είσαι επικοινωνιακός, σου αρέσει να χαμογελάς και σε ενδιαφέρει ο πελάτης να είναι ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση σου.
  • Εμπειρία/προϋπηρεσία: Αν και θα εκτιμούσαμε κάποια προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη. Προτιμούμε να συνεργαστούμε με ένα άτομο το οποίο είναι ευδιάθετο, με ομαδικό πνεύμα και με θέληση για εξυπηρέτηση.
  • Έχεις εκπληρώσει τα στρατιωτικά σου καθήκοντα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Επιρροή: Θα είσαι μέλος μιας ομάδας η οποία συνέχεια εξελίσσεται. Οι αρμοδιότητες σου περιλαμβάνουν την άψογη και άμεση εξυπηρέτηση πελατών – χαρακτηριστικά του κορμού και του οράματος της επιχείρησης.
  • Εκπαίδευση: Θα εκπαιδευτείς από το τμήμα Supply Management ώστε να αποκτήσεις μία πλήρη εικόνα της ροής εργασιών.
  • Εργασιακό περιβάλλον: Πιστεύουμε ότι το εργασιακό περιβάλλον που έχουμε είναι από τα καλύτερα αλλά άκρως απαιτητικό.
  • Εμβέλεια: Οι πελάτες μας είναι διασκορπισμένοι στους νομούς Δράμας, Καβάλας, Σερρών, Ξάνθης και Θεσσαλονικής.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με την ένδειξη ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ στο [email protected]

Ανοιχτές θέσεις εργασίας

Αυτή τη στιγμή, η εταιρεία μας αναζητά άτομα για τις παρακάτω θέσεις:

Zisopoulos Team

Εξαιρετική συνεργασία και άμεση απάντηση και αντιμετώπιση προβλημάτων και αιτημάτων!

ΣX.ΕΠ.ΠΕ.Δ.ΠΑΓΓΑΙΟΥ - 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

97%

ικανοποιημένοι πελάτες βάσει στοιχείων έρευνας που πραγματοποιούμε μετά από κάθε συναλλαγή

Ricoh
Konica Minolta
Canon
Develop
HP
Kyocera
Triumph Adler