Προσλαμβάνουμε: Τεχνικό Δικτύου Η/Υ

Η εταιρεία ZISOPOULOS με βάση τη Δράμα και αντικείμενο τον Αυτοματισμό Γραφείου αναζητά Τεχνικό Δικτύου Η/Υ

Αρμοδιότητες:

  • Σε συνεργασία με το τμήμα Customer Service εξυπηρετείς τους πελάτες στην αντιμετώπιση τεχνικών προβλημάτων.
  • Τηρείς τα αρχεία και επιβλέπεις τις διαδικασίες των συστημάτων διασφάλισης ποιότητας της εταιρίας.
  • Συμμετέχεις στην διερεύνηση και επίλυση τεχνικών θεμάτων που αφορούν την λειτουργία, την ποιότητα καθώς και την χρήση προϊόντων.
  • Τηλεφωνική, remote support και on site αντιμετώπιση τεχνικών προβλημάτων.
  • Έλεγχος, επιδιόρθωση και προετοιμασία εξοπλισμού προς πώληση.

Απαραίτητα προσόντα / προφίλ υποψήφιου:

  • Διαθέτεις πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ στον τομέα της τεχνολογίας.
  • Κριτική σκέψη: Έχεις έναν αναλυτικό και κριτικό τρόπο σκέψεως με τάση στην επίλυση προβλημάτων.
  • Συνέπεια: Είσαι συνεπής και θέλεις να κλείνουν οι εκκρεμότητες με απώτερο σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση πελατών.
  • Επιμελής και οργανωτικός: Μπορούμε να σε εμπιστευτούμε στην επίληση βλαβών καθώς και στην αναζήτηση λύσεων. Ξέρεις να βάζεις προτεραιότητες και να ανταποκρίνεσαι θετικά υπό πίεση και άγχος.
  • Επικοινωνία: Η προφορική καθώς και γραπτή σου επικοινωνία είναι δομημένη και «καθαρή».
  • Ξένες γλώσσες: Διαβάζεις, γράφεις και επικοινωνείς άνετα στα αγγλικά. Θα εκτιμηθούν και άλλες ξένες γλώσσες.
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ: Διαθέτεις τεχνικές γνώσεις hardware και software Η/Υ.
  • Εμπειρία/προυπηρεσία: Αν και θα εκτιμούσαμε μια τεχνική προϋπηρεσία στο κομμάτι των φωτοαντιγραφικών δεν είναι απαραίτητη. Προτιμούμε να συνεργαστούμε με ένα άτομο το οποίο είναι εύστροφο, ευδιάθετο, με ομαδικό πνεύμα και με θέληση για γνώση και δουλειά.
  • Έχεις δίπλωμα αυτοκινήτου.
  • Eκπληρωμένα στρατιωτικά καθήκοντα για τους άνδρες.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Επιρροή: Θα είσαι μέλος μιας ομάδας η οποία συνέχεια εξελίσσεται. Οι αρμοδιότητες περιλαμβάνουν την τεχνική υποστήριξη, την εξυπηρέτηση πελατών καθώς και την αναζήτηση νέων τεχνολογιών – βασικά χαρακτηριστικά του κορμού και του οράματος της επιχείρησης.
  • Εκπαίδευση: Θα εκπαιδευτείς από τα τμήματα Customer Service και Supply Management ώστε να αποκτήσεις μία πλήρη εικόνα της ροής εργασιών.
  • Εργασιακό περιβάλλον: Πιστεύουμε ότι το εργασιακό περιβάλλον που έχουμε είναι από τα καλύτερα αλλά άκρως απαιτητικό.
  • Εμβέλεια: Οι πελάτες μας είναι διασκορπισμένοι σε όλη την Ελλάδα.
  • Θέση πλήρης απασχόλησης
  • Μηνιαίος μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με την ένδειξη ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ στο [email protected]

Ανοιχτές θέσεις εργασίας

Αυτή τη στιγμή, η εταιρεία μας αναζητά άτομα για τις παρακάτω θέσεις:

Zisopoulos Team

Άψογη εξυπηρέτηση, άψογο service, άψογη συμπεριφορά.

Μπάλλας - Παπαδόπουλος Ο.Ε.

97%

ικανοποιημένοι πελάτες βάσει στοιχείων έρευνας που πραγματοποιούμε μετά από κάθε συναλλαγή

Ricoh
Konica Minolta
Canon
Develop
HP
Kyocera
Triumph Adler